Podlahy2018-01-07T20:30:36+02:00

Laminátové-parkety

Zariaďujete dom, byt či kanceláriu ? Potrebujete nové parkety, interiérové dvere či zárubne ? Na našej stránke nájdete všetko, čo potrebujete aby váš byt, dom či kancelária nadobudli nový elegantný vzhľad.
Nájdete tu veľký výber plávajúcich podláh /laminát/, drevených parkiet, vinylu, korku, terasových dosiek od viacerých výrobcov a značiek v rôznom prevedení. Máme na výber zo širokej škály dekorov a materiálov. Ponúkame Vám aj rôzne príslušenstvo ako podložky pod parkety, nivelačnú hmotu, vyrovnávanie podlahy, chémiu, starostlivosť o podlahu, klučky, rozety, lišty a mnoho iného.

Laminátové-parkety

Montáž laminátovej – plávajúcej podlahy

Podlahy:

QUICK STEP

Drevovláknitá doska z vynikajúcich materiálov a odolná tenka vrchná vrstva zaručujú, že vaša podlaha bude aj o niekolko rokov rovnako žiariť.

KRONO ORIGINAL

Laminátové parkety Krono original dokonalo napodobňujú textúru dreva a vynikajúco imitujú kamenné povrchy.

EGGER

V kolekcii Egger nájdete vzori a dekory, ktoré sa hodia ku každému typu nábytku. Parkety Egger máme skladom vyberte si.

Drevené-parkety

Drevené parkety

+ montáž

QUICK STEP

Parkety Quick-Step sa vyznačujú špeciálnou technológiou Uniclic Multifit, ktorá umožňuje pokládku kolmo, pod uhlom a horizontálnym zasunutím.

PAR-KY

Parkety ktoré svojím vzhľadom a tenkou hornou vrstvou dreva dávajú pocit pravej drevenej podlahy, čím sa výrazne líšia od klasických laminátových parkiet.

BEFAG

Drevené parkety od výrobcu s 35 ročnou históriou zo susedného Maďarska. Výrobky značky PanLoc sú vyrábané pomocou licencie švédskej firmy Välinge.
podložky pod parkety, lišty prechodové, soklové, ukončovacie z viacerých materiálov v rôznych prevedeniach. Rôzne tmely, montážne lepidlá, chémiu na ošetrovanie podlahy.

Ďalej ponúkame
Interiérové-dvere

Dvere-zárubne

SAPELI

Terasové dosky

+ montáž

kovanie a príslušenstvo

Veľké množstvo výrobkov máme skladom alebo na objednávku v časovom rozmedzí 4-6 týždňov. Na našej stránke nájdete montážne návody ako si svojpomocne položíte podlahu sami. Ak si myslíte, že je to nad vaše sily, či už z časového alebo iného dôvodu radi Vám s tým pomôžeme. U nás zakúpený tovar Vám dopravíme bezplatne v Bratislave a blízkom okolí na ostatnom území Slovenska za zvýhodnenú cenu. Navyše na tovar zakúpený spolu s montážou získavate zľavu.