dekory-parkiet-prevedenie
Laminátové podlahy2019-01-15T02:18:05+02:00

laminátové parkety

Laminátové podlahy

sú v dnešnom svete každodennou realitou, či už doma v práci alebo obchodoch. Každý z nás po takejto podlahe denne kráča bez toho aby si to uvedomoval a premýšľal nad tým, či je takáto podlaha vhodná do priestoru v ktorom sa nachádzame, či je studená, teplá, hlučná, tichá. Nad týmito a podobnými otázkami začneme premýšľať, až keď sami ideme prerábať, zariaďovať byt, dom či kanceláriu. Je laminátová podlaha vhodná do kuchyne, kúpeľne na WC?
Odpoveď je Áno. Súčasné technológie spracovania posunuli možnosti využitia laminátových podláh v takmer každom priestore, vrátane kuchýň, kúpeľní a WC, kde sa počíta s vyžšou vlhkosťou. Laminátové podlahy sa ľahko udržiavajú, sú vyrábané s ekologických materiálov, ponúkajú veľký výber dekorov či už kameninových alebo drevených sú odolné voči slnečnému žiareniu a mechanickému poškodeniu a sú vhodné aj pre alergikov. Laminátové parkety sú oblúbené u zákazníkov ako aj u montážnikov.
Neviete akú podlahu vybrať ? Neviete si rady ? zavolajte nám alebo napíšte prostredníctvom kontaktného formuláru v sekci kontakt a my Vám radi poradíme čo bude do vášho priestoru najlepšie. Pomôžeme Vám podlahu vybrať, privezieme Vám ju na určené miesto a naši profesionálny montážnici Vám novú podlahu odborne položia.

laminátové podlahy-quick-stepQUICK STEP
Moderná laminátová podlaha vhodná do každého priestoru. Z laminátových parkiet Quick step si určite vyberiete.

laminátové-podlahyKRONO ORIGINAL
Laminátové parkety Krono original dokonalo napodobňujú textúru dreva a vynikajúco imitujú kamenné povrchy.

laminatove-parkety-eggerEGGER
Rôzne štýli, rôzne dekory nechajte sa uniesť fantáziou a  inšpirujte sa  laminátovou podlahou Egger, s ktorej si určite vyberiete. Na výber s triedy Aqua+ vhodnej do priestorov z vyžšou vlhkosťou ako kúpelňa či WC.

Pri kúpe laminátových parkiet u nás získate dovoz a vynášku tovaru grátis. Pri kúpe parkiet nad 100 m2 zľavu z montáže 5% nad 150 m2 zľavu 10% Na vybrané druhy plávajucej podlahy (laminátových parkiet) montáž so zľavou do 20 %.